Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecam System FuranFlex
Thumbs Up 
Polecam wkłady FuranFlex jako idealne rozwiązanie nieuszczelnianie komina oprowadzającego spaliny z pieca CO na opał stały którego wykonanie zleciłem Firmie Termo Komin z Bielska-Białej . Prace zostały wykonane w ciągu 7 godzin nie narażający mnie na wyłączenie z eksploatacji mojego mieszkania na czas uszczelnienia.
Jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac ponieważ fachowość i doradztwo techniczne jak i profesjonalizm wykonanej usługi przeszły moje oczekiwania. Przyjmując stan techniczny mojego mieszkania o wysokim standardzie użytkowym byłem pełny obaw co do zleconych prac wykonywanych , które w przekonaniu mym doprowadzą do fizycznego zniszczenia , zaprószenia itp , jednak tak się nie stało. Prace wykonano w sposób czysty i profesjonalny .
Nie mam zwyczaju zamieszczać własnych opinii na forach na temat prac budowlanych wykonywanych , czy innych , ale w tym wypadku uważam to za stosowne .
Polecam firmę Termo Komin jako specjalistów i pełnych profesjonalistów wykonujących uszczelnienia kominów oraz Technologię która w dużej mierze ułatwia szybkie załatwienie problemu z nieszczelnym kominem .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości