Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
złoty wkład
-witam
Tydzień temu zamontowano w moim domu wkład typu furanflex o średnicy fi 200 do pieca węglowego.
Jestem pod wrażeniem że udało się załatwić sprawę uszczelnienia komina w tak expresowym czasie 12 godzin .Wcześniejsze propozycje firm które zajmują sie tymi sprawami były jak na 21 wiek bardzo staroświeckie i strasznie ich technika montażu uszczelniania niszczyła by już stary i wysłużony komin. Gwarancja na produkty niestety tylko max 5 lat,a trwałość średnio 10 lat , na masę SHD to w ogóle gwarancji nie otrzymałem, .Firmie z Bielska -Białej udało sie w  krótkim czasie  załatwić sprawę uszczelnienia, a zwłaszcza że jeszcze trwa sezon grzewczy i mam małe dzieciaki w domu więc trzeba grzać.Oczywiście koszt wkładu w stosunku do uszczelnienia rurami żarowymi z 1mm stali był większy o jaki 18 %,ale warto było dać bo obeszło sie bez demolki w domu i co najważniejsze mam 30 lat spokoju ,gdyż wkłady tego typu od poczatku lat 90 tych montowane są na zachodzie europy.Polecam ten produkt oraz wykonawcę firmę Wakob z Bielska-Białej
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości